Karrier

Tapasztalt belsőépítész kollégát keresünk!

Ha úgy érzed a honlapon látottak és a munkáink kapcsán, hogy illeszkednél a LAB5 csapatába, akkor
ne habozz emailt küldeni a portfólióddal és önéletrajzoddal .pdf formátumban (nem nagyobb, mint
15 Mb) a következő címre:
jobs@lab5.hu

Amit mi tudunk nyújtani:
- kreatív, egyedi feladatok;
- jó hangulatú légkör, nyitott munkatársak;
- változatos lépték;
- inspiráló együttműködés építészek, várostervezők, belsőépítészek között házon belül;
- részben rugalmas munkaidő, heti 1 nap home office-szal;
- külföldi tanulmányutak, irodai oktatás;
- friss technológia és alkotói könyvtár zöldre néző irodánkban;
- transzparens elvárások és munkaköri feladatok, teljes bejelentés.

Amit mi várunk el:
- legalább 4 év munkatapasztalat belsőépítészeti tervezésben;
- projektmenedzsmentben, prezentációban való rutin;
- magabiztos fellépés;
- angol nyelvtudás;
- ArchiCAD használat;
- heti 40 óra munkaidő.

Bár jelenleg nem keresünk építész munkatársat, de mindig fogadjuk a tehetséges és motivált
jelentkezők izgalmas portfólióit a fenti e-mailcímen.